premedytacje podcast

PP011: premedytacje z podsumowaniem 2020 r.

To była długa przerwa, ale => WRACAMY! Ubiegły rok był szczególny, co do tego wszyscy się zgodzimy. Nie wypada pożegnać go bez próby podsumowania tego, co po sobie zostawia. A, i tu też chyba zgoda, jest co podsumowywać.

2020 rok był do granic możliwości zły, więc postanowiliśmy wyprawić mu solidne pożegnanie. A właściwie – grillowanie. Prześwietliliśmy ważne wydarzenia, które miały wpływ na świat mediów i reklamy. Skupiliśmy się na transformacji mediów, która osiągnęła w 2020 roku prędkość światła (choć nie wszędzie się udała i nie w każdym przypadku przyniosła korzyści).

Czego możecie się spodziewać w tym odcinku Premedytacji? Jest Elon Musk, są złe korporacje, jest Cyberpunk i koronawirus, a także zagrożenia płynące z Chin. Jest też ważna zmiana! W tym odcinku Andrzej niespodziewanie staje się optymistą, zaś Przemek konsekwentnie szuka dziury w całym. Stay tuned – rok 2021 dopiero się zaczął, będzie się działo!

  1. 9 lutego 2021 - Odpowiedz

    […] nie koniec zmian. Kolejne zapowiadamy w tym odcinku Premedytacje Podcast – już niebawem w podcaście pojawią się nowe formaty, a także […]